Rezerwy Polonii Bytom pokonały 4:1 AP Team Gliwice w ostatnim meczu domowym rundy jesiennej. Przed podopiecznymi Krzysztofa Hałgasa już tylko wyjazd do Radzionkowa na starcie z Ruchem. W ostatnich dwóch spotkaniach III ligi śląskiej drugi zespół Polonii przegrał z rezerwami Gwarka Tarnowskie Góry oraz w Strzybnicy z tamtejszą Unią. Młodzi zawodnicy naszej Akademii z jednej strony z pewnością ze wspomnianych spotkań wyciągnęli sporo dla siebie, natomiast z drugiej stęsknili się … Czytaj dalej Wysokie zwycięstwo rezerw
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element